צנרת ביוב

תיקון צנרת ביוב ללא הרס

במקרים רבים אנו נתקלים בשברים בצנרת ביוב במיוחד לאחר פתיחת סתימה על ידי אינסטלאטור שנעזר במוטות פלדה ו/או בספירלה חשמלית גסה. במקרים אלו אנו מוזמנים כדי לצלם את הצנרת עקב חשש לשבר או עקב נזילות ורטיבות. וכך אנו מגלים את השברים בצנרת הביוב.

לשמחתנו הרבה מסוגלים כיום לתקן את רוב התקלות במערכת הביוב ללא שיברה, חפירה או הרס כלשהוא.בעזרת ציוד מיוחד אשר יובא מחו"ל ובעזרת חומרים חדשים אנשי המקצוע מסוגלים לתקן את צנרת הביוב ולהביא אותה למצב טוב יותר מקדמותה מבלי להרוס ולקלקל את הגינה המטופחת, הריצוף המיוחד ומבלי אבק לכלוך וכל התופעות המוכרות כתוצאה מהחלפת קו הביוב.

בשיטה זאת אנו חוסכים כסף רב ועוגמת נפש לאחר ביצוע עבודת ההטלאה ניתן לשמר את איכות ההטלאה וכמו כן לקבל אחריות התקפה לתקופה אשר סוכמה מול אנשי המקצוע אחריות זו תהיה במסגרת הסיכום בינכם.

מה עושים בעת החלפת צנרת הביוב ?

לפני החלפה של קו הביוב סורקים את הקו בעזרת סיב אופטי (מצלמה) על מנת לקבוע את מהלך, הקו, עומקו, סוג הקו : פלסטיק , אבן, בטון, אסבס ואת צורת השבר.

עושים זאת משני סיבות עיקריות:

1. במידת האפשר יוצע לכם תיקון על ידי מכונה מיוחדת ללא הרס ושבירה.

2. על מנת למזער נזקים כלומר: יש לאתר את המקום הפגוע במדויק ולהחליף את הקטע הפגוע הדורש החלפה בלבד. כל זאת כמובן בתאום איתכם של איש המקצוע .

כמו כן מבצעים החלפה יזומה של כלל מערכת הביוב בצורה הטובה ביותר ללא פשרות על צורת השיפוע, סוג הצנרת וסוג בריכות הביוב. יש לשים לב שמשתמשים בחומרים מהטובים ביותר שקיימים בשוק בעלי תו תקן ישראלי לשפכים חמים. במהלך החלפת הצנרת מצפים את הצנרת בחומר המונע כניסת שורשים לביוב וזאת על מנת לשמר את העבודה אשר נעשתה ואת הצנרת כדי שתוכלו יוכל להנות מהתוצאה לשנים רבות. רבים במסגרת השירות נותנים גם עיקור באדמה מסביב לצינור למניעת שורשים חוזרים באזור הצינור.

חסימה בצנרת הביוב ?

אם אתה חושב שפקקים וחסימות בכבישים הם מרגיזים, אז כנראה שלא חווית חסימה בצנרת הביוב! דברים רבים יכולים לחסום, להגביל או לפגום בצנרת הביוב, הצטברות של שומן, ניירות, אשפה או חפצים זרים יכולים למנוע זרימה חלקה. בנוסף, הזמן שחולף יכול לגרום לצינורות להחליד או לשברים באטמי הצינורות. אחת הסיבות הנפוצות לסתימות בצנרת הביוב, סדקים ובעיות ניקוז היא חדירת שורשים. שורשים של עצים או שיחים גדולים חודרים אל תוך צנרת הביוב מנקודות החיבור; הם גדולים ומתרחבים עד שממלאים את הצינור במסת שורשים בעובי שערה. גושי השורשים הופכים במהירות לסתומים בעזרת נייר טואלט, פסולת ושומן הנשטפים מהבית אל צינור הביוב הראשי. ככל שהשורשים ממשיכים לגדול, הם מפעילים לחץ על הצינור ובסופו של דבר הוא ייסדק.

איך מבצעים תיקון צנרת ביוב ? צעד אחר צעד !

האבחון של בעיות ביוב אלו יכול להיות קשה, ולעיתים קרובות מדובר בניחוש.
המשמעות של תיקון והחלפה היא הפיכת החצר והנכס שלך – עבודה אינטנסיבית וסיוט יקר, וגם מראה לא נעים לעיניים. אבל אצל אנשי מקצוע מומחים לתיקון צנרת זה לא כך!

תן למי שמומחה לאינסטלציה שעה אחת… ויגידו לך בדיוק מה הבעיה!

איך מאתרים בעיה בצנרת ביוב ?

מצלמת ביוב המיוחדת נכנסת הישר אל תוך צנרת הביוב, כך שאתה יכול לראות את הבעיה. כך לא עוסקים בניחושים בכלל, ויודעים בדיוק מה הבעיה ואיפה היא ממוקמת. בעזרת ציוד מיוחד לתיקון צנרת הביוב , יכולים לבצע תיקון צנרת מבלי להרוס את הדשא בחצר שלך. שיטה זו מפחיתה למינימום את הנזק למדשאות, כבישי גישה, מדרכות והסביבה בתחומי הנכס שלך. אנשי המקצוע מומחים בחיתוך שורשים בביוב מבלי להרוג את העצים והשיחים שלך. עבודה זו יכולה להיעשות בפחות זמן והרבה פחות עצבים.

לבדיקה של תיקון צנרת וחיתוך שורשים בביוב בדוק היטב את החברה אשר אותה אתה בוחר לפני שאתה מאפשר למישהו לחפור את המדשאות שלך.