ניהול נכסים

ניהול נכסים – בשביל השקט שלך

רבים מאיתנו נוהגים לקנות נכסים להשקעה. קונים נכס – בית, משרד, חנות – משכירים אותו ונהנים מתשואה יפה. למרות הרווח, ניהול נכסים דורש לא מעט מאמץ והשקעה, החל ממציאת שוכר כל פעם מחדש, דאגה לחוזים, תשלומים, תיקונים, תחזוקה שוטפת של הנכס ועוד. בקיצור – "כאב ראש" לא קטן, במיוחד עבור מי שאין לו את הזמן והכוח לכך. אם גם לך אין את הזמן להתמודד עם כל מה שכרוך בניהול הנכס שלך – יש עבורך פתרון מושלם: ניהול נכסים !

אלו שירותים מעניקה חברת ניהול נכסים?

כאמור, עם חברת ניהול נכסים מקצועית, תדע שהנכס שלך בידיים טובות. החברה תנהל את הנכס עבורך ואתה תהנה מההשקעה שלך, במינימום מאמץ. ניהול נכס משמעותו טיפול בנכס שלך עד הפרטים הקטנים ביותר, מההתחלה ועד הסוף:

  • טיפול ושמירה על הנכס – שוכרי נכסים רבים מרשים לעצמם להזניח נכסים כיוון שאינם שלהם. ניהול הנכס יבטיח לך כי לא ייגרמו נזקים לנכס שלך ואם ייגרמו, הם יטופלו. חברת ניהול נכסים תדאג לנקות את הנכס ולהכינו לשימוש. הנכס יצולם ביום כניסת השוכר וגם ביום עזיבתו, על מנת לאתר נזקים. בנוסף, חברת ניהול הנכסים תבצע בדיקות תקופתיות בנכס שלך ותדאג לתחזוקתו של המבנה. היא תטפל בתקלות שיצוצו, תדאג לבעלי מקצוע, והכל לשביעות רצונם של בעל הנכס והשוכר.
  • תשלומים – לפני כניסת השוכרים לנכס, תדאג חברת ניהול הנכסים להסדיר את כל ענייני התשלומים השוטפים, כמו חשמל מים וכדומה. באחריות החברה לבדוק האם החשבונות משולמים באופן שוטף וכן, לגבות את תשלומי השכירות ולהעבירם לבעל הנכס. ניהול הנכס יבטיח כי השוכרים לא ישאירו חשבונות פתוחים בעת עזיבתם את הנכס. חברת ניהול נכסים תהיה הנציגה מול ועד הבית ותדאג לתשלומים הנדרשים, בעיות הדיירים מול הוועד אם יהיו וכדומה.
  • השכרת הנכס – חברת ניהול הנכסים תשכיר את הנכס עבורך. היא זו שתפרסם את הנכס להשכרה, תבדוק את יכולתו הכלכלית של השוכר על מנת למנוע בעיות בתשלומי השכירות, תנסח חוזה שמקובל ומאושר על שניכם. ניהול נכסים יבטיח לך שוכר אמין, חוזה משפטי ותשלומי שכירות שוטפים ללא תקלות.
מידע נוסף על ניהול נכסים

ניהול נכסים – כל הזמן עם האצבע על הדופק

מלבד הניהול השוטף, חברת ניהול נכסים מיומנות ואימינה תדאג להקל כמה שיותר על בעל הנכס וגם על השוכרים. היא תהיה בקשר עם השוכרים ותעקוב כי הכל מתנהל כשורה. דוחות תקופתיים יישלחו הן לבעל הנכס והן לשוכר, בכל הנוגע לתשלומים על תיקונים דחופים ועוד. אם לקצר, ניהול נכסים נכון ומקצועי יעניק לך שקט מניהול הנכס שלך. הנכס יושכר ויתוחזק לשביעות רצונך. אתה תשקיע מינימום זמן ומאמץ ותקבל מקסימום רווח.

ניהול נכסים – גם למשקיעים זרים

שוק הנדל"ן בישראל פורח בשנים האחרונות. בנוסף למשקיעים כאן בארץ, אנו נתקלים ביותר ויותר משקיעים זרים ותושבי חוץ, שקונים נכסים בארץ ונהנים מהרווחים הנאים. חלקם משתמשים בנכס אך ורק כהשקעה, חלקם משתמשים בנכס בעצמם במהלך ביקוריהם בישראל.
עבור המשקיעים הזרים, ניהול הנכס שקנו כאן בישראל בעצמם, הוא דבר בלתי אפשרי. חברות ניהול נכסים ערוכות לתת שירותים במיוחד עבור משקיעים מחו"ל, וידאגו שהנכס שלהם יתוחזק על הצד הטוב ביותר ויניב עבורם תשואה נאה.

למה כדאי להיעזר בחברת ניהול נכסים?

למי שיש אפשרות כלכלית, מאוד נוח וכדאי להשקיע בנכס בישראל, להשכירו ולקבל רווחים נאים. יחד עם זאת, מאוד קשה ואפילו בלתי אפשרי, לדאוג לנכס מיבשת אחרת. שירות ניהול נכסים יפטור אותך מכל הדאגות והטרחה. ניהול נכסים נכון ידאג למצוא עבורך את השוכרים האופטימליים, ידאג לתחזוקה שוטפת ויטפל בכל בעיה שתתעורר. חברת ניהול נכסים היא הנציג שלך מול השוכרים, ועד הבית, עו"ד לטיפול בבעיות משפטיות, בעלי מקצוע ועוד.

שירותים מיוחדים עבור תושבי חוץ

כאמור, תושבי חוץ רבים משכירים את הנכס שלהם על מנת לקבל את הרווח מהשקעתם, אך בזמן ביקוריהם בישראל, הם מעוניינים לשהות בנכס שרכשו. ניהול נכסים יספק מענה אופטימלי למציאות זו:
מלבד התחזוקה השוטפת, תדאג חברת ניהול הנכסים להשכיר את הנכס לתקופות קצובות, על מנת שהדירה תהיה פנויה כשבעליה מגיע לארץ. חברת ניהול נכסים תדאג כמובן לשוכרים אמינים, לאחר שנבדקה יכולתם הכלכלית, לחוזה משפטי, ותעקוב אחר התשלומים השוטפים.

חברת ניהול נכסים תכין את הנכס לקראת הגעתו של בעל הנכס לישראל. החברה תדאג לניקיון הדירה, תיקונים ואחזקה שוטפת לנכס ואפילו תמלא את המקרר לנוחיותו של בעל הנכס.
החברה תעזור בהעברת תכולת דירה מחו"ל ארצה או ההפך, אם יהיה צורך בכך. חברת ניהול נכסים תקל את החיים על בעלי הנכס גם לאחר הגעתם ארצה, ותעזור להם לבנות תכנית אירועים, טיולים ובילויים, להנאה מקסימלית בעת שהותם בישראל.

השכרת נכס בחודשי קיץ

בחודשי הקיץ ארצנו שופעת בתיירים מחו"ל, שמחפשים דירה לגור בה בזמן שהותם בישראל. הרווחים מהשכרת הנכס בחודשי הקיץ הם גבוהים במיוחד, וחברת ניהול נכסים תדאג להוציא את הכל אל הפועל. אפשרות זו מתאימה במיוחד לתושבי חוץ שמבקרים בארץ במהלך השנה, שכן בעקבות התשואות הגבוהות במהלך הקיץ, הנכס יכול להישאר ריק בשאר חודשי השנה ועדיין להצדיק את ההשקעה של בעל הנכס.
חברת ניהול נכסים תמצא את השוכרים המתאימים לתקופה זו, תלווה אותם, תקבל את פניהם ואף תיתן להם הדרכה על האזור. בקיצור, חברת ניהול הנכסים תהיה זמינה עבור השוכרים 24 שעות ביממה בכל נושא, ותפיק עבורך את התשואה המקסימאלית מהנכס שלך.

רז פרוייקטים – ניהול נכסים מקצועי