מנעולים

מנעולים: אילו אופציות עומדות לפנינו בשוק של היום ?

כאשר אנחנו בביתנו, הדבר הכי חשוב שאנחנו שואפים לו, הוא ביטחון.ביטחון ילדינו, ביטחון רכושנו וביטחוננו שלנו.  כשאנחנו הולכים לישון בלילה, אנחנו רוצים להרגיש בטוחים, נינוחים ורגועים. תחושת הביטחון נחוצה לנו גם כאשר אנו עוזבים את הבית ונועלים את כל רכושנו, שאגרנועם השנים, בתוך חלל שאמור להיות מוגן היטב.

לשם כך, נרצה לבחור את האפשרויות הטובות ביותר שיכולות להקנות לנו ביטחון ורוגע.בשוק כיום קיים שפע של סוגי מנעולים, שיכולים לדאוג להרגשת הביטחון שלנו ולהגן עלרכושנו וביתנו. רצוי מאוד להיעזר בחברה שמתמחה באפשרויות מיגון הבית, ובין היתר מנעולים ושיטותמתקדמות למיגון.  זאת, על מנת לבחור את המנעול המושלם לצורך הספציפי שלנו.

חשוב מאוד לא להקל ראש בעניין זה, במיוחד בזמנים כמו של היום, בהם תופעות האלימותוהפריצות לבתים הולכות ומתעצמות, ונדמה שאין בית המוגן מפני הפורצים.אין זה משנה כמה גדולה וחזקה תהיה הכספת שלנו, מה שחשוב הוא להצמיד אליה מנעולאיכותי וחזק, שכן הבית שלנו הוא המקלט האישי שלנו. 

מנעולים מסוג צילינדר סטנדרטיים

אמצעי הנעילה הנפוץ ביותר הינו מנעולים מסוג צילינדר.סוג מנעול זה יכול להופיע כמנעול דלת, מנעול אופניים, רב בריח וכדומה.  מנעולים מסוג הצילינדר משמשים בעיקר דלתות פלדה מסיביות, אבל כאמור, גם לצרכינעילה אחרים.  מנעולים מסוג הצילינדר פועלים באופן הבא: הזזה של הפינים תסובב את הצילינדר המותקןובכך תתאפשר פתיחה של הדלת או המתקן הננעל בעזרת המנעול.היתרון המשמעותי ביותר במנעול מסוג זה הוא שישנה אפשרות להתאים למפתח ראשי כמהסוגים של צילינדר. 

מנעולי צילינדר משופרים

מנעולים מסוג צילינדר מגנום משופר מיועדים להגנה מפני פריצות וגניבות.  מנעולים אלה הינם בעלי גשר פריק, אשר ימנע, בעת ניסיון פריצה לבית או לעסק, את שבירת הצילינדר.  ישנם מקרים רבים בעת פורצים וגנבים פשוט בוחרים לשבור בצורה אלימה את המנעול המגן על הבית או על העסק.  יתרון בולט של מנעולים אלה הוא העובדה שמנעול אחד כולל שתי מערכות נעילה, עובדה שמקשה על שבירת המנעול.  במנעול מסוג צילינדר משופר קיימים נחש וגם פינים אלכסוניים, שמיועדים להגנה מפני קידוח.מנעולים אלה מתאימים למרבית דלתות הפלדה בישראל. 

64 סוגי מנעולים שונים

מנעולי תליה

מנעולים מסוג תליה משמשים לנעילה של אופניים, מגירות, דלתות, מחסנים וכדומה.מנעולים אלה מציעים לנו מספר אפשרויות – מנעולים עם אנקול קופצני הכולל כרטיס קוד מפתח, בעלי מנעול נשלף החוצה, בעלי פין נעילה והאחרון – מנעול עם פין מחליק החוצה, הכולל שלושה מפתחות ניקל סליבר.  האחרון הינו מנעול תליה איכותי במיוחד. 

מנעולי כספת

בדרך כלל, מנעולי כספת הינם מנעולים חכמים, אשר מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת.  אין להקל ראש בבחירת מנעולים לכספת, מאחר ומדובר בבקרת אבטחה וגישה החשובים ביותר לתוכן הכספת.  ישנן כמה אפשרויות: נעילה מכנית נעילה, חשמלית, נעילה דיגיטאלית או נעילה ביומטרית. 

מנעולים חבויים

מנעולים חבויים, שמצויים בדרך כלל בחלונות ודלתות, מופעלים בדרך כלל על ידי לשונית, אשר מאפשרת הזזה של הדלת או החלון ובכך יוצרת נעילה.  נעילה זו מאפשרת פתיחה של הדלת או החלון רק מכיוון הבית, ובדרך זו מגן ומונע חדירה של פורצים מבחוץ.  מנעולים אלה תואמים את התקן הישראלי והם קיימים ברמות איכות משתנות. 

מנעולים אלקטרוניים

מנעולים אלקטרוניים הם מנעולים שפועלים בעזרת חשמל.מדובר במנעול שלא מצריך שימוש במפתח או נעילה פיזית, אלא נעילה חשמלית על ידי קידוד סיסמא או צופן.  נעילה אלקטרונית נפוצה ברכב, מחשבים, דלתות ועוד פריטים בבית או במשרד שזקוקים למיגון ואבטחה.

מנעולן מקצועי יוכל לספק לכם את כל סוגי המנעולים על פי דרישתכם ויספק לכם את הבטחון אותו אתם דורשים ! יש לוודא כאשר אתם מזמינים מנעולן לביצוע החלפת מנעול שיש ברשותו את המנעול המבוקש .
תדאגו לבדוק גם שלמנעולן שהזמנתם יש את כל הרשיונות הרלוונטים והוא מורשה לעסוק במקצוע זה !
חסכו לעצמכם כאב ראש בדקו היטב באינטרנט שאלו חברים תתייעצו ורק לאחר מכן הזמינו מאיש המקצוע את השירות שתרצו …