אינסטלטור

מחפש אינסטלטור ? כל מה שצריך לדעת!

אתה לוקח כמה נשימות והולך לנגב את המים, לנער את החפצים שנרטבו, ולקטר בטלפון למישהו על מצבך. אחרי שאתה מנגב את המים בעצבים ומגלה שהם הופיעו שם שוב, אתה מבין שאף אחד לא שפך אותם שם, ושלא מדובר בפיפי של החתול… כאן נופל לך האסימון שצריך לעלות על מקור הנזילה ולהזמין אינסטלטור מומחה לאיתור נזילות מים, הביתה שיטפל בעניינים. מזל טוב, אתה במקום הנכון.

אז…צריך להזמין אינסטלטור הביתה?

פחות או יותר זהו השלב שבו אתה מחליט שחבל לך על הכסף, ואין לך חשק לחפש אינסטלטור ומעדיף לפתור את העניין בעצמך. חיפוש של אינסטלטורים טובים נשמע לך כמו משימה קשה יותר ממלאכת איתור נזילות, ואתה מחליט שאם אין אינסטלטור לך, אתה לך….

אינסטלטור ? עשה זאת בעצמך ,ממש לא !

אתה נאנח עמוקות, מחליף לטרנינג וניגש למשימה. כמו גשש בלש בפעולה אתה הולך לחפש את מקור נזילות מים, עובר ברז ברז, מתכופף, מסתכל- ולא מצליח לעלות על הבעיה. אתה מחפש קירות רטובים, תקרה נוזלת, נזילות מים, עולה אל השכן לבדוק האם מדובר בפיצוץ אצלו, ומחליט לסגור את המגוף הראשי ליד מד מים ראשי, על כל מקרה שלא יהיה. הזמן אינסטלטור מקצועי….

מתי כדאי בכל זאת להזמין אינסטלטור מומחה ?

הזמן עובר והמים ממשיכים לצאת. במקום להדחיק את הבעיה, כדאי לפתור אותה. ברגע שאתה לא מגלה את מקור נזילות מים, כדאי לגלות קצת אחריות ולהזמין אינסטלטור מומחה עם ציוד טכנולוגי מתקדם, מצלמה אינפרא אדומה חדישה ביותר בישראל ! במקום להתנהג כמו אחד כזה.

מחפש אינסטלטור ? אתה מיואש ?

בעיני רוחך אתה מדמיין איך הורסים את ביתך וממלאים אותו בעפר ובאבק, על מנת למצוא את מקור נזילות מים ? חכה רק עוד רגע. קום מהספה ותזמין אינסטלטור מומחה, אינסטלטור מקצועי מוסמך ! למען השם!

יום בחייו של אינסטלטור

הסכנות של נזילות מים

נזילות מים עשויות להיראות בעיניך תמימות, אך הן טומנות בחובן סכנות של ממש. נזילות רבות שלא מטפלים בהן עלולות להתפשט ולהגיע לכבלים של חשמל ושל טלפון, לפגוע בצינורות אחרים, ולייצר בעיות רציניות במבנה הבית. פעמים רבות קשה מאוד לאתר לבד מהו מקור הנזילה, ורק אינסטלטורים מומחים ובעזרת צילום אינפרא ללא הרס כלל ! יודעים לעשות זאת באמצעות מיכשור ייחודי.

איך מצליחים אינסטלטורים לאתר את הנזילות?

כיום קיים מכשור משוכלל שזו מטרתו. מצלמה ייחודית אינפרא אדומה, שמביא איתו אינסטלטור מקצועי, תגלה בצורה מדוייקת וחד משמעית, מה מקור הנזילה ללא צורך בהריסת המבנה כלל. אתה יכול לנשום לרווחה ולטפוח לעצמך על השכם, שעשית את הדבר הנכון והזמנת אינסטלטור מקצועי! איתור נזילת מים בזמן עשוי לחסוך למדינה מים מבוזבזים רבים, ולך את ההוצאה על המים, כמו גם הוצאות אפשריות על נזק גדול יותר וליקויים קשים יותר, שהנזילה הייתה עלולה לייצר, אותם מנעת בזמן.

איך פועלת המצלמה?

המצלמה פועלת בטכנולוגיה חדישה באמצעות בדיקות תרמיות. המצלמה המיוחדת מצליחה לקלוט אם מתבצעת פעילות של זרימת אוויר או מים בתוך הקיר. פעולות כאלו מייצרות אנרגייה אינפרא אדומה וכך ניתן לעלות עליהם. הנתונים נקלטים במצלמה האינפרא אדומה, מועברים לתוכנה מיוחדת שמפענחת את התוצאות, וכך יודע אינסטלטור לזהות בדיוק של 100% היכן מקור הנזילה הנסתר מן העין.

מה עוד חשוב לדעת כשמזמינים אינסטלטור הביתה?

כולנו זקוקים יותר מפעם בחיים לשירותיו של אינסטלטור. כשאנחנו מזמינים אינסטלטור, סביר להניח שאנחנו במצוקה, וזקוקים לעזרה מקצועית. באותם רגעים מה חשוב לנו לקבל מאותו אינסטלטור ?

לביצוע עבודות אינסטלציה, מאוד חשוב לוודא שאותו אינסטלטור שהזמנתם יש הסמכה מקצועית ע"י משרד העבודה. בעל תעודת מקצוע + תעודת גמר ! במקצוע "שרברבות תברואתית " סוג 1+2 = אינסטלטור מקצועי מומסך ! אינסטלטור מומחה, שיש לו את הניסיון המוכח בתחום אינסטלציה. אינסטלטורים אמיתיים הם בעלי מקצוע מעולים שכל עיסוקם הוא אינסטלציה, אינסטלטורים עם וותק וניסיון רב, של בכל ענפי האינסטלציה, ובזכות הניסיון הזה, הם פותרים את כל התקלות בזמן קצר ביותר, ובסדר וניקיון, ועמידה בלוחות זמנים, וברמה הכי גבוהה שיש.

אינסטלטור שמומחה בפתרון כל בעיות אינסטלציה מכל סוג: אם זה ? איתור נזילות מים, בעזרת מצלמה אינפרא אדום חדישה ביותר, שירותי ביובית, שאיבת ביוב והצפות, פתיחת סתימות ביוב קשות בבית ובחצר.  התקנת מז"ח, מתקין/בודק מז"ח מוסמך ע"י משרד הבריאות.  התקנה ובדיקה של כל מונעי זרימה חוזרת, התקנת כלים סניטריים, הרכבת ברזים מיוחדים, ייעוץ, תכנון, ביצוע, של כל מערכות אינסטלציה, החלפת צנרת מים, צנרת דלוחין, החלפת קוי ביוב ועוד. המומחיות שלו רחבה מאוד וכוללת טיפול מקצועי ומיידי בכל בעיה שצצה אצלכם בדקו היטב כאשר אתם בוחרים אינסטלטור שהוא יודע לבצע בדיוק את מה שאתם צריכים!