מנעולן

מדוע להזמין רק מנעולן מקצועי ?

כאשר אנו מתחבטים בשאלה איזה מנעולן כדאי להזמין?  ראשית מומלץ לוודא, עוד לפני הגעת המנעולן, שיש ברשותו תעודת יושר בסיסית מהמשטרה. תעודת יושר תקפה מאשרת שלאדם זה אין רישום פלילי. בנוסף, מומלץ לבקש מהמנעולן אישורים ותעודת המאשרות שהוא בעל מקצוע שעבר הסמכה בחברות המובילות, כגון מולטילוק ורב בריח. מנעולן מוסמך ומורשה אמור להיות בעל נסיון בעבודת המנעולנות והוא יבצע את עבודתו במקצועיות ובזריזות. 

מנעולן מקצוען ידע מה לעשות בכל שלב. מנעולן שמהסס ואינו בעל ידיעה חדה וברורה בעת החלפת צילינדר או החלפת מנגנון, צריך להאיר אצלכם נורה אדומה. תמיד כדאי להזמין מנעולן העובד עם חברה מוכרת שהיא משווקת מורשית בתחום המנעולנות .

הכלים שצריכים להיות למנעולן מקצועי

מדוע כדאי להזמין מנעולן מקצועי ?

מי מאתנו לא נתקל במצב הבא – אתם מגיעים הביתה אחרי יום עבודה מעייף, חולמים על רביצה נעימה על הספה מול הטלוויזיה עם כוס קפה ביד, כשלפתע אתם מגלים שהמפתח היחיד לבית לא נמצא בתיק ואתם לא מצליחים להיזכר איפה יכולתם להשאיר אותו.

במקרים אחרים המפתח נמצא והכל לכאורה בסדר, עד שאתם מכניסים את המפתח לחור המנעול והוא נתקע.  גם לאחר ניסיונות רבים אתם לא מצליחים להוציאו ולפתוח את הדלת, ולבסוף הוא נשבר, ומותיר אתכם עומדים מול דלת נעולה, מבלי לדעת מה לעשות.

באופן תיאורטי ניתן אמנם לפרוץ את הדלת באופן עצמאי, אך גם אם היה לכם את הכוח הנדרש כדי לפרוץ אותה, עדיין תצטרכו להתמודד עם דלת בלתי ניתנת לנעילה.

כאן בדיוק נכנס לתמונה מנעולן מקצועי , שיוכל לסייע לכם בכל הנדרש, בין אם לפרוץ את המנעולים ובין אם להתקין מנעולים חדשים לגמרי.

בדומה לאופן בוא אתם מביאים את הרכב לתיקון אצל מכונאי מומחה, כדאי גם לתקן את המנעול הבעייתי או להתקין מנעול חדש על ידי מנעולן מורשה.

אז אם גם אתם שקלתם להתקין מנעול חדש או לפרוץ את דלתכם באופן עצמאי, לפניכם מספר יתרונות עיקריים מדוע כדאי לכם לבצע זאת בעזרתו של מנעולן מקצועי.

מנעולן מקצועי מאפשר פריצת מנעולים באופן בטיחותי

מאחר וישנם סוגים שונים של מנעולים, פריצתם במקרה הצורך דורשת שימוש במגוון אמצעים, החל מפריצה על ידי כלים בסיסיים ועד לשימוש בכלים חשמליים או פניאומטיים במקרים קיצוניים. בכדי לבצע את הפריצה בצורה הבטיחותית ביותר, כדאי להזמין מנעולן מקצועי, אשר ניסיונו הרב יסייע לו להחליט איזו דרך פריצה תהיה האפקטיבית ביותר.

מנעולן מקצועי יאפשר לכם לפרוץ את הדלת הסוררת, מבלי לגרום לחבלות בגופכם, זאת כמובן במידה ותרצו לפתוח אותה בכוחות עצמכם. בכל הנוגע לפריצת מנעולים ברכב או פתיחת מכוניות, מנעולן מקצועי יוכל לבצע זאת מבלי לגרום לנזקים ברכב עצמו.

יתר על כן, מנעולן מקצועי חיוני ביותר כאשר פעוטות או בעלי חיים נתקעים בחלל מסוים, בין אם בחדר או בבית ובין אם בכלי רכב, ואין דרך לחלצם.  במקרים אלו הזמן הוא מצרך יקר, ומנעולן מנוסה יכול לפרוץ את הדלת במהירות ובמיומנות.

מיגון ביתי איכותי יכול להתבצע רק על ידי מנעולן מקצועי

כיום, כשהפשיעה מתעצמת יותר ויותר, אחד הדברים החשובים ביותר הוא להגן על בני הבית ולשמור על ביטחונם.  מנעולן מקצועי ומנוסה יבצע את התקנתם של אמצעי הנעילה הטובים ביותר, בין אם לדלת הבית ובין אם לפתחים אחרים.

כאשר מבצעים התקנת מנעולים על ידי אדם שאינו מורשה, לא ניתן לדעת בביטחון שלא ייעשה שימוש לרעה במפתחות שניתנים לכם.  לכן מנעולן מקצועי יאפשר לכם להתקין מנעולים בצורה הבטוחה ביותר.

התקנת מנעולים איכותיים על ידי מנעולן מנוסה אינה נדרשת רק כאשר מבקשים להחליף מנעול פגום, אלא בכל פעם שאתם נכנסים לדירה חדשה משלכם או שוכרים דירה חדשה.  בנוסף לכך, התקנת מנעולים על ידי מנעולן מקצועי אינה הכרחית רק בכדי למנוע מפורצים להיכנס לביתכם בפועל, אלא בעצם מאפשרת להרתיע אותם הרבה לפני ביצוע הפשע.

מנעולן מנוסה יסייע בחיסכון כספי על בעיות מנעולים עתידיות

מנעולן מקצועי מאפשר התקנת מנעולים שחוסכת לכם הוצאות כספיות על בעיות מנעולים בעתיד.  הסיבה לכך היא שמנעולן מקצועי ימליץ על התקנה של מנעולים איכותיים, שיבצעו את עבודתם לאורך זמן רב.  כמו כן, במידה ותבקשו להחליף מנעול באופן עצמאי, סביר להניח כי תצטרכו להחליף אותו שוב לאחר זמן קצר.  לכן, כדאי לנצל את ניסיונו הרב של מנעולן מקצועי ולהחליף את המנעול הפגום למנעול איכותי שיחזיק מעמד זמן רב.

לסיכום, ניתן בהחלט לראות כי מנעולן מקצועי ומנוסה יסייע לפרוץ מנעולים ולהתקין מנעולים איכותיים בצורה האפקטיבית ביותר.  באמצעות הזמנת מנעולן מקצועי, תוכלו לישון בשקט בלילה ולדעת שבדירתכם מותקנים אמצעי הנעילה והמיגון הטובים ביותר.