הדברה ירוקה

חושבים על הדברה ירוקה ?

בארץ חמה וירוקה כמו ישראל המפגש שלנו עם נמלים הוא כמעט יומיומי. אבל אין דבר מעצבן יותר מלהיכנס למטבח ולגלות חבורת נמלים שהשתלטה על החדר. הדברת נמלים מקצועית יכולה לעזור לכם להיפטר מהמטרד הזה בלי שום בעיה, במהירות וביעילות, עם תוצאות טובות לאורך זמן. הזמינו מדביר מקצועי לביצוע הדברת נמלים ותוכלו להנות במהרה מבית נקי. חשוב לבחור מדביר עם ניסיון בתחום הדברת הנמלים שיכול לזהות את מיקום הקן של הנמלים ולפתור את הבעיה באופן מקיף ככל האפשר. רק מדביר מקצועי עם ניסיון רב בתחום הדברת נמלים יוכל להבטיח לכם תוצאות טובות ובית נקי לאורך חודשים ארוכים. הזמינו הדברת נמלים מקצועית ותוכלו להחזיר לעצמכם את השליטה על הבית. 

הדברת נמלים מקצועית הדברה ירוקה

כל כך הרבה תכשירים מוצעים לנו על מדפי הסופרמרקט ומבטיחים לנו להיפטר מהנמלים המיותרות. למרות שבדרך כלל ריסוס באמצעות התכשירים האלו יעזור לנו להיפטר מהנמלים בו ברגע, לא תמיד מדובר בפתרון יעיל לטווח ארוך. בין קניית חומרי ריסוס ביתיים ובין הדברת נמלים מקצועית ישנו הבדל מהותי אחד. מדביר מקצועי יוכל לאתר מאיפה מגיעים הנמלים ולרסס את מקור הבעיה – את קן הנמלים, ובכך לגרום לכך שהנמלים לא יחזרו הביתה. בנוסף, הדברת נמלים מקצועית יכולה להבטיח לכם שהחומר שבו המדביר משתמש הוא מותאם לפתרון הבעיה בדרך הטובה והידידותית ביותר לבריאותכם ולסביבה. הזמינו הדברת נמלים מקצועית ותהנו מתוצאות טובות לאורך זמן.

מה זה הדברה ירוקה ?

יותר ויותר מדבירים כיום מציעים לכם טיפול הדברת נמלים באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה. הדברת נמלים ידידותית לסביבה מתאפשרת באמצעות רעלניים טבעיים שמופקים מצמחים, פרחים ומעצים ולא מחומרים כימיקליים שעלולים לזהם את הסביבה ולגרום לבעיות בריאותיות. אם גם אתם רוצים להנות מסילוקן של הנמלים מהבית בלי לסכן את עצמכם ואת הסביבה בה אתם חיים, פנו לשירותי הדברת נמלים באמצעות הדברה ירוקה וידידותית לסביבה ותהנו גם מתוצאות טובות וגם מערך מוסף – סילוק המזיקים בלי להרוס את הסביבה שלכם ובלי לפגוע בבריאותכם ובבריאות הסובבים אתכם. מדביר מקצועי, מיומן ואחראי יציע לכם הדברת נמלים ידידותית לסביבה בתנאים טובים ועם תוצאות מעולות בהתחייבות ויוכל להציע לכם שירותים נוספים כמו : הדברת נמלים נמלת האש נמלים הדברת חולדות ועכברם ע"י פיתיונות ללא רעלים הדברת עכברים במלכודות עכברים וחולדות.

האם אפשר לבצע הדברה באופן עצמאי ?

אין ממש דבר כזה הדברת נמלים טבעית עם דברים שאפשר למצוא בבית או במכולת. זה אפשרי בהחלט לנסות לשלוט במספר הנמלים ולהוריד את כמות הנמלים החיות בסביבת הבית שלכם בדרך טבעית אבל השמדת קן בצורה טבעית זה קשה מאד אם לא בלתי אפשרי. דרוש שיהיה את הנסיון ואת החומרים הדרושים לעשות הדברה טבעית מלאה רוצים בכל זאת לנסות לבד? הנה כמה טיפים:

דרך אחת היא למצוא את הפתח הראשי של הקן ולשפוך פנימה כמות מאד גדולה של מים רותחים. המים עלולים להגיע עד למלכה ולהרוג אותה. אם תצליחו בזה עשיתם כבר חצי מהעבודה. מציאת הקן זה לא תמיד דבר קל, במיוחד כשמדובר בקן נמלים שנמצא בתוך הבית שלכם. זה יכול להיות בתוך הקירות או מתחת לרצפה וכד'.במקרה שתמצאו "שביל" של נמלים שמצאו מקור מזון בתוך הבית שלכם ונראה שהנמלים באות מבחוץ , אפשר לפזר טלק לאורך השביל ובכניסה לבית. זה ימנע מהם מלחזור על עקבותיהם הלוך ושוב והם יחפשו מזון במקום אחר. תנקו פעם בשבוע את הרצפה בבית ואת הכניסות לבית וחלונות עם חומר שמספיק חזק להרוס את הכימיקלים שהנמלים מפרישות ובונות איתם את השבילים שלהן. הן חוזרות שוב ושוב דרך שבילים אלה ויודעות איפה יש מקורות אוכל לפי שבילים אלה. תגדלו נענע ומנטה, זה מרתיע את הנמלים. תמצית מנטה (לא ממותקת) גם יכולה לעזור.

המלצה אישית מאיתנו למדביר שאנחנו סומכים עליו ! (נותן שירות בכל הארץ)

אם יש לכם נמלים שחיים בתוך הבית אפשר לטפטף קצת דבש על הרצפה וככה לנסות לעקוב אחרי הנמלים שחוזרות עם הדבש לקן. אם תצליחו לאתר את הקן אפשר לשפוך מים רותחים (כמות גדולה – לפחות כמה ליטרים) לתוך פתח הקן. מים רגילים עם קצת אלכוהול רפואי גם יכול לעזור בשביל הדברת נמלים טבעית או לפחות כדי להוריד את כמות הנמלים לרמה נסבלת.

אם אתם דואגים בגלל חיות מחמד או ילדים בבית ולא רוצים להשתמש ברעלים אתם אכן צודקים. שימוש בכמויות גדולות של רעלים שנשארים בסביבת הבית שלכם לאורך הרבה זמן, זה אכן קצת מסוכן לחיות מחמד וילדים קטנים. אם זה מפריע לכם, אל תדאגו, צלצלו למדביר מוסמך שיבצע עבורכם הדברה טבעית (ירוקה) ובכך תוכלו להיות בטוח שהילדים וחיות המחמד לא יפעו !