נמלים

הכל על נמלים והדברת נמלים .

אחת מהשיטות המקובלות שאנו משתמשים בה כאשר אנו עושים הדברת נמלים או הדברת נמלים טבעית או משולבת היא שיטה בה אנו נעזרים במיכל ריסוס מיוחד איתה אנו מרססים חומרי הדברת נמלים מסביב לאזור בו יש מכת נמלים. תמשיכו לקרוא אודות ריסוס נמלים בשביל לדעת איך אנו עושים בדיוק הדברת נמלים בשיטה זו.

ריסוס נמלים בגינה – ריסוס נמלים

נמלים יודעות לעשות נזק לא קטן בתוך גינות. זה מאד מתסכל במיוחד אם אתם השקעתם כסף וזמן בשיפור ובנייה של גינה מעוצבת ויפה. נמלים יאכלו כל דבר בגינה שלכם אם זה פירות על עצי פרי או ירקות שאתם מגדלים ואם יש להן קן באזור הגינה שלכם אז יהיו אלפי נמלים אצלכם בגינה. כאשר אנו עושים ריסוס נמלים בגינה אנו יודעים כיצד לחסל את הנמלים בצורה הכי יעילה ובעצם לעשות ריסוס ממוקד. למצוא את הקן שלהן ולרסס מסביב לקן עצמו זה הפתרון הכי טוב.

ריסוס נמלים במטבח

נמלים אשר חודרות אל תוך המטבח דרך פתחי גישה כגון סדקים בקירות או חריצים באזור החלון או הכיור גם ידועות לשמצה. כדי לטפל בבעיה כזו אנו עושים ריסוס עם חומרים שהם פחות מרוכזים בחומרי הדברה בתוך הסדקים והחריצים ומנקים בצורה טובה מאד את המטבח שלכם. לאחר ריסוס נמלים אנו גם נמלא את כל החריצים והסדקים האלה עם אבקה מיוחדת ונניח גם ג'ל באזורים בהם הנמלים מופיעות. הג'ל הזה מחזיק לאורך זמן ודואג לכך שאם הנמלים יחזרו אז הן יאכלו מהג'ל ולא מהאוכל שלכם במטבח. הג'ל הזה יחזור עם הנמלים לקן עצמו וכל הקן יתחסל כולו.

ריסוס נמלים בבית

ישנם מקרים רבים בהם הנמלים יוצאות מכל חריץ קטן בבית ולא רק במטבח, ראינו כמה וכמה מקרים בהם היו נמלים או טרמיטים אשר התמקמו והתחילו קן שלם בתוך בית מגורים. הקן יכול להיות בכל מקום חבוי ויכולים להיות אפילו יותר מקן אחד. במקרים האלה הנמלים יוצאות גם מנקודות החשמל, שם אסור להרטיב עם חומרי ריסוס. בנוסף לחומרי ריסוס נמלים במקרים האלה אנו משתמשים גם באבקה יבשה וגם מניחים נקודות של ג'ל מיוחד אשר פותח באמצעים טכנולוגים מיוחדים ואשר ידידותי לסביבה גם כן. ריסוס נמלים משולב עם ריסוס, אבקה וג'ל הוא הפתרון הכי יעיל במקרים האלה.

ריסוס נמלים במחסן

אם יש לכם מחסן, מחסן עם חומרי מזון יבשים או חדר אשפה שהגיעו אליו נמלים, מומלץ גם לעשות את השיטה המשולבת, מכיוון שמסביב למחסן ובקן נמלים עצמו ניתן לעשות ריסוס עם חומרים רטובים אך ליד המזון למשל הכי טוב להניח נקודות של ג'ל שפותח במיוחד לחיסול נמלים. לאחר ריסוס נמלים והנחת נקודות ג'ל הבעיה תיפתר.

ריסוס נמלים טבעי

כאשר אנחנו עושים ריסוס נמלים טבעי אנחנו עושים בעצם הדברת נמלים טבעית, במקרים האלה אנחנו משתמשים במעט חומרי ריסוס נמלים שאפשר, בקן עצמו למשל ובשאר הסביבה משתמשים אך ורק בג'ל המיוחד שהוא ידידותי לסביבה.

על חיי הנמלים

נמלים חיות בקן ענקי. בשביל לבגיע לקן של נמלים צריך פשוט מאד לעקוב אחרי שיירה של נמלים, בדרך תראו אותן באמצע יום העבודה העמוס שלהם וזה הוא בעצם חייהן של הנמלים, המון ימי עבודה ארוכים מרגע שהן בוקעות ומתחילות את חייהן כזחל ועד ליום האחרון בחיים שלהן. עובדות, עובדות ועובדות. מכאן הביטוי "עבודת נמלים".

על חיי נמלים – נמלים אוהבות מתוק

הדבר הראשון שנמלה תחפש כאשר היא יוצאת מהקן אל אוויר העולם הגדול הוא אוכל, היא רוצה למצוא את האוכל ולאותת לשאר הנמלים היכן הוא נמלא וכמו כן גם להחזיר את האוכל לקן. רוב הנמלים בישראל אוהבות בעיקר מתוקים. בגלל זה יש שתי מקומות בהם ניתן למצוא נמלים, ליד הכיור איפה שיש מים ובמקומות שנשפך קצת סוכר. בדרך כלל ליד הכיור יש גם טיפה מים וגם טיפה סוכר או דבר מתוק אחר או מזון על חלבונים ככה שהנמלים איכשהו מוצאות את דרכן לכיור. הנמלים אוהבות מתוקים וחלבונים, או במילים של בני אדם, בשר וסוכר. הן יאכלו כמעט כל דבר האמת, אבל כל מוצר מתוק או בשרי שתשכחו על השולחן או פירור על הרצפה ייחטף מייד.

7 דרכים להפטר מנמלים

על חיי נמלים – אצל בני אדם יש אוכל מתוק בבית

בני האדם חיים בעולם היום בו קל מאד להשיג כמויות גדולות של סוכר, שלא כמו לפני כמה מאות שנים. נמלים בגלל כך באות ובאות במספרים רבים לתוך בנייני מגורים במיוחד בניינים ישנים יותר שם אי אפשר ממש לדעת מה קורה שם בתוך הקירות. תחשבו מה יקרה לבניין בו בתוך הקיר חבוי צנצנת דבש. מראה לא נעים, הנמלים ישתלטו על כל הבניין בתוך מספר שעות ויצאו מכל חור. נמלים בדרכן אל מקור האוכל או המים מוצאות שבילים ודרכי גישה, נודדות והולכות בכל מקום ויוצאות מכל חריץ וככה גם בדרך מוצאות אולי עוד מקור אוכל או מים.

מזיק או סתם מפריע – נמלים

בסופו של יום כאשר פותחים את קופסאת דגני הבוקר והיא מלאה בנמלים, או התנור ששחכו לנקות בערב הקודם נמצא יום לאחר מכן שורץ בכמות מפחידה של נמלים או אפילו הגינה המושקעת שלכם בה אתם רוצים לבלות את זמן האיכות שלכם עם המשפחה, עם כוס קפה ועוגה, שורצת נמלים ברגע ופותחים שקית של ביסלי לרגע, אז במקרים האלה נמלים הן לגמרי מזיק ולא סתם מטרד.

נמלים – מה עושים נגד נמלים?

כדי לטפל במגוון הבעיות ניתן להתקשר למדביר מקצועי בשביל טיפול נכון בבעיית נמלים מתמשכת. זה המומחיות שלו ובזה הוא הכי טוב. המומחיות שלו בין שאר המומחיות בתחום הוא כמובן בנושא הדברת נמלים וכל דבר שקשור בטיפולים נגד נמלים בתוך בתים, דירות, בניינים ועוד.

בחרו את המדביר בקפידה ובצורה חכמה לא כל אחד מוכשר לתת לכם שירותי הדברה !