איך לבחור מנעולן ?

איך לבחור מנעולן ?

רובנו נזקקים, במקרים מסוימים בחיינו, לשירותיו של מנעולן מקצועי; מנעולן שיהיה מסוגל לפרוץ את דלת ביתנו או רכבנו, שירכיב עבורנו מנעול חדש, יתקן תקלות שונות ב- מנעול הישן, ישכפל מפתח או כל שירות דומה אחר.  בגלל ש- מנעולים הם החוצץ העיקרי והחשוב ביותר בין העולם החיצוני והזר לעולם האישי שלנו ולרכוש היקר לנו מכל, אסור להתפשר בבואנו להזמין מנעולן. 

המלצתנו היא לעשות את מירב המאמצים כדי לזכות בשירותיו של מנעולן מקצועי  ואיכותי, עליו ניתן לסמוך בעיניים עצומות. 

שימו לב שהמנעולן מספק לכם מנעולנים איכותיים, שיעשו הכול כדי לשמור על בטחונכם האישי ויספקו לכם תחושה מהימנה של שקט נפשי וביטחון.  שיהיה בעל סמכות בלתי מעורערת בתחום פריצות בתים, פריצות רכבים, פריצות לצורכי חילוץ, החלפת מנעולים – וכל נושא אחר הרלוונטי לתחום. 

מנעולן טוב מוכרח להיות מנעולן מקצועי, ומקצועיות נרכשת באמצעות הכשרה איכותית בתחום.  קיימים מוסדות שונים המעניקים תעודת מנעולן, ובנוסף, על כל מנעולן להצטייד באישור רשמי ממשטרת ישראל, שמסמיך אותו לעסוק בתחום.  לפני שאתם עובדים עם מנעולן, ודאו שקיימים ברשותו אישורים ותעודות אלו, כדי להבטיח את מקצועיותו הבלתי מעורערת ואת איכות שירותיו. 

איך תזהו מנעולן מקצועי ואיכותי ?

קיימות מספר דרכים לעמוד על איכויותיו של מנעולן, אשר יסייעו לנו לאתר מנעולן מקצועי.  הוכחה ראשונה למקצועיותו של מנעולן תהיה בכך שלפני שהוא יפרוץ לדירה, הוא יבקש מכם הוכחות חותכות לכך שאתם בעליה החוקיים. במידה וה- מנעולן לא מבקש מכם הוכחות לבעלותכם על הדירה, הדבר צריך להדליק אצלכם נורה אדומה, שכן אין זה חוקי, מן הסתם, לפרוץ לכל דירה. 

יש המון מנעולנים מקצועיים, שידעו לפתור כל בעיה, בין אם מדובר בבתים פרטיים, חברות, בתי עסק או מוסדות. אחרי שתזמינו את בעל המקצוע יגיע אלילכם מנעולן מקצועי ובעל נסיון ברגע קבלת קריאתכם, שיגיע במהירות ויפתור את מצוקתכם באופן מיידי ולשביעות רצונכם המלאה. 

אנשי המקצוע הם, לפני הכול, נותני שירות אדיבים שיעניקו לכם שירות אישי ומסור ויענו על כל שאלה ודאגה שתתעורר בליבכם, כדי להבטיח את השקט הנפשי שלכם. 

אנו ממליצים בחום להיות נוכחים בזמן פריצת הדלת על-ידי מנעולן, שכן חשוב מאוד לראות מה ה- מנעולן עושה ולשאול אותו שאלות שעשוית למנוע סיטואציות דומות בעתיד. אנו, בכל מקרה, אשר יקפיד לידע אתכם בכל הליקויים שנמצאו ב- מנעול שלכם, ולספק לכם מנעולן פתרון מקצועי שיפתור לכם את הבעיה במינימום זמן ובמחירים נוחים לכל כיס.

—-

בפסקאות הבאות תוכלו לקרוא על השיטות השונות בהן משתמשים מנעולנים, כמו גם טיפים מיוחדים ושמורים של המקצוע.  חשוב לזכור שמה שמסוגל לעשות מנעולן מקצועי, לא מסוגל לעשות כל אדם פרטי. אך לנוחיותכם וכדי שתדעו יותר על המקצוע , הכנו לפניכם מדריך מיוחד לתחום.

פורץ מנעולים – כדי למנוע את האסון הגדול הבא

מנעולן מקצועי עובר, בטרם עבודתו בתחום, הכשרה, הכוללת קורסים שונים, סדנאות וכן אישורממשטרת ישראל.  מנעולן עושה שימוש בכלי עבודה מיוחדים ומכונות מיוחדות לשיכפול מפתחות,שמסייעים לו לפרוץ כל מנעול בזמן קצר. מנעולן מנוסה ידע גם לתפקד בצורה הטובה ביותר בעתות חרום, כגון שריפה או סכנה אחרת,באמצעות ציוד חירום מיוחד.  חשוב לציין שגם אנשי שירותי ההצלה עוברים קורסים שונים שלפריצת דלתות, ושבדרך כלל קיים, בכל צוות הצלה, לפחות איש מקצוע אחד שהוא גם פורץ בהכשרתו.

בזכות הכשרה זו מסוגל מנעולן לסייע לכם להימנע מאסונות שונים, ולהתמודד עימם במקרה הצורך.מנעולן מקצועי יוכל לפרוץ כל סוג של מנעול, בין אם בבית פרטי, ברכב, או במוסד ציבורי או עסקי כלשהו, ולהחליף את הצילינדר שבדלת הגישה לאחר הפריצה. החלפת מנעולים הינה קודם כל עניין בטיחותי – מנעולן טוב ידע להמליץ לכם על מנעול מתאים לדלת הספציפית שלכם, שיגן על הרכוש שלכם בעת פריצה, ובמקביל לא יקשה על המלטות מן הבית או על פריצה אליו בעת אסון. 

פורץ מנעולים מקצועי בפעולה

פריצת מנעולים על-ידי מנעולן מקצועי. 

קיימות שיטות רבות ל- פריצת מנעולים, החל משימוש בכלי עבודה סטנדרטים ועד שימוש בחומרי נפץ במקרים קיצוניים.  בארסנל המקצועי של מנעולן טוב קיימים אינספור כלים שצבר בעקבות הכשרתו וניסיונו, וביכולתו להתאים לכל מצב את הכלים המתאימים ביותר. כך או כך – חשוב לציין שישנן בעיות שונות בהן אין צורך להסתייע ביכולותיו המקצועיות של מנעולן, והן ניתנות לפתרון גם על-ידי אדם מן השורה.בעיות מסוג זה יכולות לנבוע משחיקה של ה- מנעול או מבעיות נעילה פשוטות אחרות.

במידה ו- מנעול הבית שלכם חורק או גורם לבעיות שונות, תוכלו להתקשר לאיש הקמצוע , לדבר עם מנעולן מקצועי, ולקבל תמיכה ראשונית בטלפון. אם התקלה פשוטה, יסביר לכם ה- מנעולן כיצד לטפל בה, ובמידת הצורך הוא יוכל להזניק עבורכם מנעולן שיגיע לביתכם במהירות. מנעולן וכל להמליץ לכם על דרכים שונות, שבאמצעותן תוכלו לשמור על ה- מנעולים שלכם ולטפל בהם. מנעולן מקצועי גם יוכל להמליץ לכם על מנעולים ספציפים שיתאימו לכם, ולצרכים המיוחדים בפניהם אתם עומדים.

מנעולן טוב – בשביל השקט הנפשי שלכם

לרשותכם שורה ארוכה ומקצועית של מנעולנים איכותיים. תוכלו לקבל שירות מצויין, בהתראה מיידית, בכל איזור בארץ. אשר ישמחו לשלוח מנעולן מקצועי לביתכם בהתראה מיידית. ה- מנעולנים ערוכים לטפל בכל סוגי התקלות בכל סוגי ה- מנעולים, בין אם מדובר בבית פרטי, בית עסק, מקום ציבורי, חנות ברחוב,כלי רכב ועוד.  אנשי המקצוע מאמינים ששירות טוב ואיכותי הוא המפתח לשקט הנפשי שלכם. ה- מנעולנים יעשו מעל ומעבר כדי להשיב לכל שאלה שלכם באדיבות רבה, זאת כמובן בלי לותר על שירות מקצועי ועבודה יסודית ואיכותית ללא פשרות.מנעולן טוב הוא מנעולן שיסיר דאגה מלבכם, וידאג להעניק לכם שירות מסור שישיב לכם את תחושת הביטחון.